Tuzsuz Lezzetler: Düşük Sodyumlu Mutfağın Sırları (Paperback)

Tuzsuz Lezzetler: Düşük Sodyumlu Mutfağın Sırları By Nazlı Duru Cover Image
$40.25
Usually Ships in to Twig 1-5 Days

Description


Nazlı Duru'dan sağlıklı yaşamın yeni anahtarı "Tuzsuz Lezzetler: D ş k Sodyumlu Mutfağın Sırları," tuz t ketimini azaltmak isteyenler i in zel olarak tasarlanmış bir başyapıt.


Sodyumun sağlığımız zerindeki etkisini anlayarak, Nazlı Duru bu kitapta tuzsuz yemeklerin nasıl lezzetli olabileceğini g steriyor. Her bir tarifte, sağlığınızı korurken tat alma duyularınıza şenlik yaşatacak yaratıcı yemekler bulacaksınız.


Bu kitap sadece tuzsuz yemek yapmayı ğretmekle kalmıyor, aynı zamanda damak tadınıza hitap eden zg n tariflerle sağlığınızı korumanızı kolaylaştırıyor. D ş k sodyumlu yemeklerin zg n lezzetlerini keşfedin ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın.


"Tuzsuz Lezzetler: D ş k Sodyumlu Mutfağın Sırları," sağlık bilincine sahip herkes i in m kemmel bir kaynaktır. Nazlı Duru'nun uzmanlığı ve tutkusuyla yazılan bu kitap, tuzsuz mutfağın sırlarını a ığa ıkarırken, sağlığınızı en st d zeye ıkarmak i in size ilham verecek.


D ş k sodyumlu yemeklerin lezzetli ve sağlıklı olabileceğini keşfedin. "Tuzsuz Lezzetler: D ş k Sodyumlu Mutfağın Sırları" ile yemek yapma deneyiminizi tazeleyin ve sağlıklı bir yaşam tarzına adım atın.Product Details
ISBN: 9781835795439
ISBN-10: 1835795439
Publisher: Nazlı Duru
Publication Date: October 31st, 2023
Pages: 216
Language: Turkish